Biuro Księgowe A.S.T. prowadzi obsługę księgową firm od 1995 roku. Posiada licencję na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych (nr. 2254/97) i jest wpisane na listę doradców podatkowych (nr. 09673).

Prowadzimy obsługę wszystkich rodzajów firm bez względu na formę prawną czy profil działalności. Obsługujemy i doradzamy zarówno spółkom giełdowym jak też i małym jednoosobowym podmiotom gospodarczym. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i każdemu zapewniamy obsługę na wysokim poziomie.

Nasze usługi dostosowywujemy do Państwa wymagań w sferze księgowej i podatkowej poprzez indywidualne raporty, plany kont, budżety i sprawozdawczość zarządczą.  Jesteśmy elastyczni w ustaleniu terminów i godzin spotkań z klientami, odbioru dokumentów jak również oddelegowaniu pracownika do księgowania dokumentów w biurze klienta. Podejmujemy się też nietypowych zleceń związanych z obsługą naszych klientów a nie związanych bezpośrednio z działalnością księgową (różnego rodzaju umowy, transakcje, oceny innych podmiotów, zezwoleń na pracę cudzoziemców, doradztwo finansowe itp.). Podejmujemy wszelkie starania aby nasi Klienci mogli skupić się na prowadzonej działalności a wszelkie sprawy prawne, księgowe czy kadrowe zostawić w naszych rękach.